روز سبز بازار ارزهای دیجیتال و خودنمایی بیت کوین 12,000 دلاری

در روز جمعه، 28 ژوئن (مطابق با 7 تیر) ارزهای دیجیتال بزرگ بازار، بیت کوین، اتریوم و ریپل همگی روزی سبز رنگ را سپری کردند و چرخشی کامل نسبت به دریای سرخی که در روز پنجشنبه در آن غوطه ور بودند، از خود نشان دادند.

روز سبز ارزهای دیجیتال

بیت کوین در حال حاضر مجددا با عدد 12,316 دلار معامله می شود. این سطح قیمتی همان عددی است که ریزش 1400 دلاری در روز چهارشنبه در آن اتفاق افتاد. این نزول تا عدد 10,380 دلار در روز پنجشنبه ادامه دار شد. اما تا به امروز با رشد 14 درصدی، بیت کوین به مدار صعودی خود بازگشته و نزول ایجاد شده طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه را جبران کرده است.

رشد روزانه بیت کوینبزرگترین آلت کوین و دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار از نظر ارزش سرمایه گذاری، اتریوم، سودآوری متوسط تری نسبت به بیت کوین را در روز گذشته تجربه کرده است. اتریوم با 5 درصد افزایش با رقمی در حدود 308 دلار مبادله می شود. اتریوم پس از صعودی که از روز جمعه گذشته شروع کرده است، در حال حرکت آرام در محدوده بالای 300 دلار است.

رشد روزانه اتریوم

ریپل نیز پس از نزول خود از  0.45 دلار به 0.39 دلار، امروز با اندکی صعود (در حدود 1.8 درصد)، با رقم 0.415 مبادله می شود.

رشد روزانه ریپل

همچنین در سایر ارزهای بزرگ بازار از نظر ارزش سرمایه گذاری، چین لینک  (LINK)، نوزدهمین ارز دیجیتال بزرگ دنیا، با سوددهی  26 درصدی روز بسیار خوبی را سپری کرده است. کوین بیس پرو دیروز اعلام کرده است، از 27 ژوئن از از توکن های هوشمند نیز پشتیبانی خواهد کرد. همچنین از جفت ارز لینک/اتریوم پشتیبانی کامل به عمل خواهد آورد.

مطابق با اطلاعات جمع آوری شده در Coin360، در حال حاضر ارزش کل سرمایه بازار کریپتوکارنسی در حدود 311.7 میلیارد دلار است.

با وجود شرایط کلی حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال، برخی تحلیل گران اعتقاد دارند که با وجود اصلاح اخیر در ارزهای دیجیتال، ارزش آنها همچنان مطابق با پیش بینی رفتار پارابولیک گاو وحشی ( به معنی رفتار سهمی وار و نوسانی) پیش می رود.

consistent with forecasts، مدیرعامل و استراتژیست فنی در شرکت مشاورین Fundstrat Global ، به عنوان یک مشتری نقل کرده است:

پولبک مجدد 20 تا 30 درصدی بیت کوین دور از انتظار نیست و حتی در ادامه رفتار نوسانی آن قابل پیش بینی است.

در این بین بر اساس گزارش MarketWatch در بازارهای سنتی نیز،طلا پس از بازار نزولی چهارشنبه و پنجشنبه مانند بیت کوین در مدار صعود قرار گرفته است.

منبع خبر: کوین تلگراف

از این خبرها نیز دیدن کنید ...

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.