سامسونگ سرویس های سازگار با تکنولوژی بلاک چینی عرضه خواهد کرد

بنا بر گزارشات منتشر شده در مطبوعات در تاریخ 18 ژوئن (مطابق با 28 خرداد)، غول شرکت های فناوری اطلاعات، سامسونگ، که در کره جنوبی مستقر است، سه محصول جدید در حوزه دغدغه های بلاک چینی مخاطبان خود ارائه می دهد.

طبق گفته های Samsung SDS محصولات جدید برای ارائه راهکار چالش های کلیدی در پیاده سازی تکنولوژی جدید بلاک چین در میان کاربران مختلف توسعه داده می شود.

طبق گفته های این کمپانی زمانی که شرکت ها می خواهند از تکنولوژی بلاک چین استفاده کنند، با چالش هایی در رابطه با همگام سازی سرویس های صنایع مختلف با یکدیگر، استفاده از تکنولوژی های مختلف بلاک چین و استفاده آسان و به موقع از آن روبرو هستند.

همچنین اضافه می کند:

Samsung SDS برای این چالش ها راهکار سه جانبه ای در نظر دارد: همگرایی، ارتباط مثمر و سرویس های ابری

این محصولات مبتنی بر بلاک چین به شرح زیرند:

یک سرویس بیمه اتوماتیک برای ارتباط دادن مراکز درمانی به سرویس های مالی، یک پایلوت آزمایشی برای ایجاد پلتفرم ارتباطی بین دو فرودگاه و پیاده سازی سرویس ابری برای پلتفرم  Nexledger

طبق پیش بینی Samsung SDS سرویس بیمه باید تا پاین ماه آگوست راه اندازی شود. البته در این زمینه همکاری های دیگری نیز برای استفاده از بستر بلاک چین در حال مذاکره و انجام است.

Jeanie Hong، معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر دپارتمان بلاکچین Samsung SDS اخیرا گفته است:

ما به زودی بیزینس بلاک چینی خود را با استفاده از Nexledger که مبتنی بر سرویس ابری است، جهانی و فراگیر می کنیم تا بتوانیم حامی تغییر و تحولات دیجیتالی مشتریان خود باشیم.

البته سامسونگ قبلا به طور رسمی متعهد به راه اندازی سرویس بلاک چینی خود تا پایان این هفته شده بود. اخیرا نقل قولی از Jay V. Lee، معاون رییس جمهور منتشر شده است، که شرکت سامسونگ در حال حرکت به تکنولوژی های غیر متمرکز مانند ارتباطات 6G علاوه بر بلاک چین است.

به گزارش کوین تلگراف، در کره جنوبی گرایش به سمت استفاده از تکنولوژی بلاک چین در صنایع مختلف از جمله بانک ها در حال افزایش است.

منبع خبر: کوین تلگراف

 

 

از این خبرها نیز دیدن کنید ...

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.