پرداخت قبض شرکت AT&T با ارزهای دیجیتال امکان‌پذیر می شود

در ۲۳ می (مطابق با ۲ خرداد) شرکت مخابراتی ای‌ تی اند تی (AT&T) طی یک اطلاعیه رسمی منتشر کرد که مظمون آن به این صورت بود:

از این پس پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال را به وسیله درگاه‌های پرداختی بیت‌ پی صورت می گیرد.

AT&T، غول مخابرات جهان این امکان را برای راحتی مشتریان خود ایجاد کرده است تا بتوانند با تمامی شیوه ها قبوض خود را پرداخت کنند. البته هنوز امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال برای خرید گوشی‌ همراه و یا استفاده از آن‌ ها در فروشگاه‌ های AT&T فراهم نشده است.

بیت‌ پی سرویسی تبدیلی است که عملکرد اصلی آن تبدیل ارزهای دیجیتال به ارز فیات است و تاکنون توسط بیش از ۲۰ هزار کسب‌ و کار مختلف برای تبدیل ارز دیجیتال به فیات مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت آمریکایی AT&T اولین شرکت مخابراتی در ایالات متحده آمریکا است که از این پلتفرم برای کسب و کار خود استفاده خواهد کرد.

کوین مک‌ دورمن، معاون مدیریت شرکت AT&T، در این خصوص گفته است:

AT&T همیشه در جستجوی راهکارهاییست که بتواند خدماتش را گسترده‌ تر و بهینه تر ارائه کند. ما مشتریانی داریم که از ارزهای دیجیتال استفاده می‌ کنند و خواستار ایجاد سهولت برای این مشتریان و ارائه گزینه‌ ای برای پرداخت قبض آن‌ ها هستیم تا بتوانند قبض‌ هایشان را با روشی که ترجیح می‌ دهند، پرداخت کنند.

سخنگوی این شرکت مخابراتی نیز در گفتگو با کوین‌ دسک گفت:

بیت‌ پی، خدمات پردازش پرداخت را برای کسب‌ و کارها ارائه می‌کند و یکی از بزرگترین درگاه‌ های پرداختی بیت کوین در جهان به شمار می رود. بسیاری از مشتریان ما نیز در این پلتفرم هستند. ما نیز همواره به دنبال روش‌ های متفاوتی جهت خدمات‌ دهی بهتر به آن‌ ها هستیم.

در اواخر سال ۲۰۱۸ AT&T اعلام کرد که بر روی مجموعه راهکار های بلاک چینی سازگار با آژور مایکروسافت و بلاک چین آی‌ بی‌ ام کار می‌ کند.

فراهم کردن شفافیت بیشتر و پاسخگویی به زنجیره‌ های تامین پیچیده در زمینه‌ های تولید، خرده‌ فروشی و سلامت، اهدافی هستند که برای این پروژه‌ از آن‌ ها یاد می‌ شود.

 

منبع: coindesk.com

از این خبرها نیز دیدن کنید ...

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.